ETAP 1

W PIKA DESIGN kładziemy duży nacisk na precyzyjne zapoznanie się z oczekiwaniami Klienta w zakresie stylistyki wnętrz. Każdy nasz Projekt poprzedzony jest szczegółową konsultacją z Klientem podczas której określamy: preferowany styl, kolorystykę, zgodność koncepcji z kubaturą pomieszczeń oraz wielkość budżetu przeznaczonego na aranżację wnętrz. Podsumowaniem naszego spotkania jest oferta, szczegółowo opisująca zakres prac, które zostaną wykonane. Aby Klient mógł się czuć komfortowo, oferta znajduje swoje potwierdzenie w umowie, którą razem podpisujemy.

ETAP 2

Realizacje Projektu rozpoczynamy od inwentaryzacji, która pozwoli nam na dokładne odwzorowanie pomieszczeń mających ulec przemianie. Następnie na bazie dokonanych pomiarów, przygotowujemy dla Klienta układ funkcjonalno-przestrzenny w kilku wariantach. Dzięki takiemu rozwiązaniu będzie mógł zapoznać się z różnymi aranżacjami i wybrać te, które najbardziej jemu odpowiadają. Układ funkcjonalno-przestrzenny zawiera nie tylko koncepcje rozmieszczenia mebli, lecz także przyłączy wod-kan i przyłączy elektrycznych oraz możliwe przesunięcia ścian.

ETAP 3

Finalizacja projektu następuje poprzez zaprezentowanie Klientowi fotorealistycznej wizualizacji w kilku wariantach. To wtedy po raz pierwszy widzi nowe oblicze wnętrza. Przekazanie trójwymiarowej wizualizacji nie musi jednak zakończyć naszej współpracy. PIKA DESIGN współpracuje z jednym z największych salonów wyposażenia wnętrz w regionie, stąd też służy Klientowi w wyborze odpowiednich elementów wyposażenia. Zależy nam na kompleksowej usłudze, więc jesteśmy otwarci na sugestie naszych Klientów podczas realizacji zlecenia.